O firmie

Strona główna O firmie

Firma Jacopic powstała w 1999 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży hurtowej i detalicznej zabezpieczeń przed ptakami oraz ich montażem. Jesteśmy producentem kolców przeciw ptakom "JACOPIC" oraz dystrybutorem francuskiej firmy "ECOPIC" świątowego lidera w produkcji  systemów zabezpieczających elewacje budynków przed ptakami. Nasza firma zaopatruje hurtownie , sklepy internetowe , składy dachowe oraz markety budowlane na terenie Polski, a także sprzedaje swoje wyroby poza jej granicami.

Zdobyte przez 20 lat doświadczenie pozwoliło nam na właściwe określenie potrzeb klientów w zakresie odstraszania ptaków (głównie gołębi) z budynków mieszkalnych wielo i jednorodzinnych , budynków użyteczności publicznej , stadionów sportowych i dworców.

Produkty oferowane przez naszą firmę są bardzo proste w montażu i skuteczne w działaniu, dlatego też cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych. Szczególnie  kolce przeciw ptakom i siatki służące do ochrony balkonów można spotkać na setkach budynków w całym kraju, gdzie bardzo skutecznie odstraszają gołębie z parapetów, gzymsów, balkonów.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, do ich produkcji używane są surowce najwyższej jakości. Kolce odstraszające ptaki produkowane są wyłacznie ze stali nierdzewnej oraz poliwęglanowej podstawy.

Nasze zabezpieczenia przed ptakami zostały zamontowane na m.in. Pałacu Prezydenckim, Zamku Królewskim w W-wie, Zamku Krzyżackim w Malborku, Katedrze na Wawelu, Zielonej Bramie i Katowni w Gdańsku, Ratuszu w Poznaniu, dworcach kolejowych : Warszawa Centralna, W-wa Śródmieście , W-wa Stadion, Kraków Główny, Wrocław Główny i wielu innych obiektach w całej Polsce.

Proponujemy Państwu następujące rodzaje zabezpieczeń:

kolce na ptaki plastikowe oraz metalowe -  najbardziej popularny produkt na rynku, znajdujący zastosowanie na gzymsach , parapetach, daszkach itp.
ruchome pręty - służą głównie do zabezpieczania parapetów i barierek balkonowych
siatki - najlepiej sprawdzają się przy ochronie balkonów, rzeźb, magazynów
systemy elektryczne - stosuje się je w miejscach , w których szczególnie zależy nam nam, aby zabepieczenia były niewidoczne

system linek przeciw ptakom - dyskretny system do zabezpieczania parapetów i gzymsów.

Nasz firma świadczy również usługi związane z montażem kolców przeciw ptakom nie tylko na terenie Warszawy ale i całej Polski oraz instalacją siatek na balkonach, wiatach czy rampach załadowczych. Jako producent gwarantujemy atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji zleceń. Posiadamy wyspecjalizowana, doświadczoną kadrę , która pomoże w rozwiązaniu Państwa problemów.

Oferta nasza skierowana jest do firm konserwatorskich, kościołów, spółdzielni i administracji mieszkaniowych, właścicieli kamienic oraz innych zainteresowanych osób. Nasi pracownicy służą Państwu fachową pomocą w dokonaniu właściwego wyboru produktu, w zależności od rodzaju potrzeb i problemów.

 

                                                                                           

 
 

- Numer jeden na świecie w produkcji systemów zabezpieczających elewację przed ptakami
- 35 lat doświadczenia
- 22 lata na polskim rynku
- Najwyższa jakość produktów
- Kolce na ptaki spełniają normę jakości AISI 316
- Poliwęglan ma strukturę jednolitą (brak pęcherzyków powietrza) - dzięki temu podstawy nie pękają i kolce nie wypadająFirma

Ecopic dysponuje najnowocześniejszymi liniami produkcyjnymi. Dlatego też wszystkie produkty są starannie wykończone, kolce przeciw ptakom są równe i mało widoczne.
Dzięki bogatemu doświadczeniu i zapleczu badawczo-produkcyjnemu firma Ecopic ciągle wprowadza innowacje do swoich produktów.
- Największa skuteczność w zabezpieczaniu powierzchni
- 10 lat gwarancji.
- Systemy Ecopic są bezpieczne dla ptaków (produkty posiadają stosowne zaświadczenia i certyfikaty)
- Profesjonalny serwis i obsługa. Zamówienia są realizowane do 48 h.

Dlatego jeżeli chcą Państwo mieć czystą elewację przez długie lata to rozwiązanie jest tylko jedno. JACOPIC.