System linek przeciw ptakom

Strona główna Spirale i linki System linek przeciw ptakom

System linek przeciw ptakom

Cena netto: 45.53zł / szt. Cena brutto: 56.00zł / szt.
Opis produktu

System linek przeciw ptakom to dyskretny sposób odstraszania gołębi, jednak nie ma tak wysokiej skuteczności jak kolce. 

Rozpięte linki o małej średnicy (07,mm) zapobiegają lądowaniu i przesiadywaniu gołębi na zabezpieczonych miejscach. Gdy gołąb próbuje usiąść na powierzchni zabezpieczonej przez linki, wtedy one sprężynują i gołąb musi poszukać innego lądowiska  ... :-)

System składa się z nastepujacych elementów: podstawek (pojedyńcza, podwójna , potrójna , poczwórna) , spreżynek, stalowej linki o średnicy 0,7 mm w osłonie z nylonu oraz tulejek niklowych.

System przeznaczony jest do zabezpieczania zarówno wąskich, jaki  i szerokich powierzchni. Pierwszy rząd powinien zostać zainstalowany w odległości 20 mm od krawędzi gzymsu, drugi rząd w odległości 65 mm (duże nasilenie ptactwa) lub 75 mm (małe nasilenie ptactwa) od krawędzi. Odstępy między kolejnymi rzędami powinny wynosić 65 mm lub 75 mm w zalezności od ilości ptaków.

Odległość miedzy kolejnymi podstawkami nie powinna wynościć więcej niż 1,5 m. 

Podana cena dotyczy odcinka 3 m (ochrona do 10 cm szerokości) , w skład którego wchodzą :

- 3 podstawki podwójne , 2 sprężyny , 4 tulejki, 3 m linki

W ofercie mamy też komplety (3 m)  z podstawką pojedyńczą (45 zł/kpl) , potrójna (76 zł/kpl ) oraz poczwórną podstawką (85 zł/kpl) . W przypadku zainteresowania proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Termin realizacji zamówienia ok 7 dni roboczych!!!

Nasza firma świadczy również usługę montażową tego systemu.

Zobacz również: